Kde tisknout fotografie?

17.01.2020

Předesílám, že se jedná jen čistě o mé osobní názory, píši jen své zkušenosti.


Na to rozhodně není úplně jednoznačná odpověď, zaleží na tom,  z jakého důvodu chcete fotografii tisknout. 

Fotografie - nezatracuji kiosky typu DM, Rossmann a podobně, určitě mají své místo, sama tam tisknu Dárkové poukazy, či rychlofotky pro potřeby školy, školky - zkrátka tam, kde chci trochu lepší tisk než domácí  tiskárna, ale zas nepotřebuji špičkovou kvalitu. Já osobně využívám DM a opravdu na rychlotisk je slušný. 

Ovšem pokud chci kvalitní fotky, fotky pro příbuzné, i pro sebe do alba na památku, volím kvalitnější laby, typu Saal Digital, Foto Škoda, Kvalitní fotky a já osobně preferuji firmu Dastax.  Ano, ted budu dělat reklamu, jelikož jsem s jejich produkty opravdu spokojená a sama jejich systém využívám naplno. :-) Vzhledem k tomu, že fotografie předávám právě přes zaheslované galerie systémem firmy Dastax, máte možnost vyzkoušet - věřím, že zklamáni nebudete. 

Fotoobrazy   -  opět zde budu kopat za Datsax, obrovský výběr formátů a provedení ve skvělé kvalitě. 

Fotoknihy - každý rok dělám pro rodinu fotoknihu  - poslední roky jsem fotoknihy tiskla u firmy Saal Digital z Německa, ale nelekejte se, na mají  jednoduchý  a intuitivní systém v češtině.  Ano, jsou sice dražší, ale myslím, že ta kvalita za to stojí.