Jen tak pro radost...

V současné době je focení z důvodu omezení volného pohybu osob zakázáno  - prosím vyčkejte aktuálních informací. Děkuji zas pochopení  - Petra


PROSÍM, VZHLEDEM K SITUACI S COVID 19 -  POKUD SE NECÍTÍTE DOBŘE, MÁTE - NEBO VAŠI RODINNÍ PŘÍSLUŠNÍCI MĚLI HOREČKU, ČI JSOU PŘÍMO COVID POZITIVNÍ - NECHOĎTE NA FOCENÍ - VŽDY SE DÁ DOMLUVIT NÁHRADNÍ TERMÍN. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ . 

Volné termíny - Ještě stále mám volné podzimní termíny - fotím  převážně v Dolních Počernicích, Dendrologické zahradě, ale není prblém  se domluvit na jiné lokalitě.  

POZOR - POZOR - POZOR !
Vzhledem k výpadku focení v Době covidové prodlužuji platnost Dárkových poukazů do 31.7.2020 - Toto je nejpozdější datum REALIZACE focení. Doporučuji rezervovat termíny, dokud je jich ještě dostatek volných. Těším se na vás - Petra

Ač nám počasí stále nepřeje, tak doufám, že se ještě zima vzpamatuje a ukáže, že na ní nemusíme jen nostalgicky vzpomínat u Ladových obrázků :-) Nebojte se, a pokud napadne sníh, či padne krásná jinovatka, stačí zavolat či napsat, foťák mám stále v pohotovosti :-)