Ceník

 

Základní sazba je 1200 Kč za 10  upravených fotografií v elektronické podobě.

Dále je možné minifocení s cenou 700 Kč  za 5  upravených fotografií v elektronické podobě - pokud se domluví dvě  a více rodin, je možné focení sloučit s cenou 600 za 5 upravených fotografií. Každá další fotografie nad rámec balíčků je za 100 korun. 

 

Ceny svateb jsou individualní, prosím v případě zájmu se domluvíme osobně, ale počínají na 4000,- za obřad a párové focení.  V případě celodenní svatby (  nad 3 hodiny ), se cena pohybuje přibližně 1200,- za  hodinu.

U svatebních fotek je vyjímka, zde si fotky k úpravě vybírám sama.

 

Po focení Vám zašlu náhledy, Vy si vyberete, napíšete mi čísla a já opět elektronicky zašlu upravené fotky spolu s fakturou.

Je možné si objednat i  koláž z vybraných fotek, za její zhotovení je poplatek 100 ,-

 

Pozor - opravdu věnujte pozornost zásilce z Úschovny, stahněte si jí včas, sice starší fotky zálohuji, ale není to 100% a za znovuzaslání je poplatek 200 ,- Kč.

Pokud se jedná o nějakou větší akci, například svatba, či různé oslavy, raději bych se o rozsahu a ceně domluvila přímo, abychom si vzájemně sdělili své představy.  Děkuji za pochopení :-)

Je zakázáno zaslané náhledy opatřené vodoznakem jakkoliv zveřejňovat či upravovat. Náhledy jsou určeny pouze pro výběr a jsou ve vlastnictví autora. V případě porušení bude postupováno dle autorského zákona č. 121/2000 Sb..

SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ

Vyhrazuji si právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách. Pokud si klient nepřeje, abych jeho fotografie zveřejnila, je nutné mě o tom  předem informovat (nejpozději při zaslání výběrů ). Pokud tak neučiníte, beru to jako souhlas. 

AUTORSKÁ PRÁVA

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

 

 

Neupravené fotografie neposkytuji.

 

 

Kontakt

Petra Veverková Praha - Štěrboholy 777015269 kamino.foto@seznam.cz