Ceník

 

Základní sazba je 1200 Kč za 10  upravených fotografií v elektronické podobě.

Dále je možné minifocení s cenou 700 Kč  za 5  upravených fotografií v elektronické podobě - pokud se domluví dvě  a více rodin, je možné focení sloučit s cenou 600 za 5 upravených fotografií. Každá další fotografie nad rámec balíčků je za 100 korun. 

 

Ceny svateb jsou individualní, prosím v případě zájmu se domluvíme osobně, ale počínají na 4000,- za obřad a párové focení.  V případě celodenní svatby (  nad 4 hodiny ), se cena pohybuje přibližně 1200,- za  hodinu.

U svatebních fotek je vyjímka, zde si fotky k úpravě vybírám sama.

 

Po focení Vám zašlu náhledy, Vy si vyberete, napíšete mi čísla a já opět elektronicky zašlu upravené fotky spolu s fakturou.

Je možné si objednat i  koláž z vybraných fotek, za její zhotovení je poplatek 100 ,-

 

Pozor - opravdu věnujte pozornost zásilce z Úschovny, stahněte si jí včas, sice starší fotky zálohuji, ale není to 100% a za znovuzaslání je poplatek 200 ,- Kč.

Pokud se jedná o nějakou větší akci, například svatba, či různé oslavy, raději bych se o rozsahu a ceně domluvila přímo, abychom si vzájemně sdělili své představy.  Děkuji za pochopení :-)

Je zakázáno zaslané náhledy opatřené vodoznakem jakkoliv zveřejňovat či upravovat. Náhledy jsou určeny pouze pro výběr a jsou ve vlastnictví autora. V případě porušení bude postupováno dle autorského zákona č. 121/2000 Sb..

 

Neupravené fotografie neposkytuji.

 

 

Kontakt

Petra Veverková Praha - Štěrboholy 777015269 kamino.foto@seznam.cz